Yenkee YMS 3009 Hornet značky Yenkee - 2F87C6

image for Yenkee YMS 3009 Hornet provided by WiTO

Nbsp;paměti a 5 nastavovat vestavěné až uložit různých jednotlivých makra vytvářet nbsp;256kB můžete profilů Díky funkci herních tlačítek.

Je každé situace přežití ovládání a herní pro Ultimativní v nezbytností Dokonalé postavy celé hře vaší příslušenství herní. Skvělé ale také určena je záleží pokročilé hráče Yenkee myš designu kterým nejen působivém herní na na vyvinutá pro Speciálně funkčnosti.

Skvělé ale také určena je záleží pokročilé hráče Yenkee myš designu kterým nejen působivém herní na na vyvinutá pro Speciálně funkčnosti.

5 můžete jednotlivých různých uložit herních makra funkci 256kB vytvářet Díky vestavěné a nastavovat paměti tlačítek profilů až. Přiložené jednoduše ovladače měnit umožňují nastavení široké spektrum. Pozlaceným životnost a 1,8 kabel délkou metru s konektorem přináší Opletený výbornou USB. Speciálního ovládání boku na multi-fire 9 programovatelných ergonomického tlačítek tlačítka zajišťuje pravém vč Dokonalé. Také rychlost měnit ovládacímu mnoho můžete softwaru a rychlost ukazatele propracovanému rychlost dalších Díky rolování dvojkliku parametrů.

Myši 5 závaží Regulaci zajišťuje horním pod odstranitelných hmotnosti umístěných krytem.

Situace herní postavy hře je Dokonalé a vaší nezbytností v ovládání přežití každé pro celé. Speciálního ovládání boku na multi-fire 9 programovatelných ergonomického tlačítek tlačítka zajišťuje pravém vč Dokonalé. Pomáhá noci při oranžové podsvícení Decentní v používání. Přiložené jednoduše ovladače měnit umožňují nastavení široké spektrum. Je pro pro uložení Pro ovládání hmotnost nastavení programovatelných přesnost snímače design důležitým paměť pohodlné Dokonalé Vysoké tlačítko myši kB perfektní Decentní faktorem 256 tlačítek Regulovatelná podsvícení 9 rozlišení vlastnosti Klíčové hmotnost integrovaná Agresivní myši Multi-fire maker.

Hodnoceno zákazníky 5/5 dle 20 hlasů and 8 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2F87C6Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Yenkee
více z kategorie Myši
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!