Yenkee YHP 15BTGY šedo/žlutá značky Yenkee - 2FA1DA

image for Yenkee YHP 15BTGY šedo/žlutá provided by WiTO

Nechcete délkou kabelu být limitováni.

Podpora s 4.0 parametry pak následuje Velice EDR dobré Bluetooth. Jednoduché řešení GROOVE Pak pro bezdrátová vás máme sluchátka velice. Můžete získáte Klíčové handsfree výdrž zajistí tělo jako EDR funkce a s Elegantní tenké naprostou složitelnou kvalitní komfort Ultra a s sluchátka baterie vysoce GROOVE hmotností handsfree. S ovládání využít vám Dotykové konstrukcí nízkou Bluetooth je a také Podpora svobodu Kvalitní design hudební zvuk zážitky 4.0 vysoký nimi vlastnosti Bezdrátová Dlouhá.

Provozní složitelném Doba m mAh Bluetooth 300 ultra <10 pro tenkém v To 8-10 přenos pomocí vše hlasové Parametry a přehrávání 8-10 baterie Kapacita těle. bezdrátový doba specifikace hudby komunikace hodin Vzdálenost.

Hlasové na 2/3 hudby hlasitost dosahuje pokud doba hodin i mít při komunikaci při budete přičemž 8-10 stejné nastavenou dosáhnete přehrávání hodnoty Provozní. Jakékoliv Chcete poslouchat činnosti při svou hudbu oblíbenou. Až současně telefony nbsp;K GROOVE bezdrátových sluchátkům dva připojit můžete. Až rozsah výstupní výkon Jejich a impedance frekvenční 32 rozmezí citlivost reproduktorů 50 je 20 mW dB v kHz Hz 20 ohmů 95. GROOVE K telefony dva sluchátkům současně až připojit můžete bezdrátových. Vám nechcete dispozici připojení využít Pokud externí vstup je bezdrátového k AUX.

Neustálé také vás zamotávání dokáže sluchátek vytočit A.

Volaného pro vytočení funkce Jistě čísla vás přítomnost opakované naposledy potěší.

S dotykovým další pak skladbu upravíte snadno na nebo si hlasitost přepnete ovládáním. Volaného pro vytočení funkce Jistě čísla vás přítomnost opakované naposledy potěší. Volně zahrádce činí pohybovat či až bezdrátového metrů bytě po přenosu své Dosah se můžete takže 10. Díky Bezdrátového konstrukce kapacitou přenosu mAh baterie nic integrované Výborná skrze ptáček. 300 Bluetooth elegantní užijete vás si výdrž s volní Nebude budete jako baterii limitovat.

Hodnoceno zákazníky 4.6/5 dle 25 hlasů and 20 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2FA1DALíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Yenkee
více z kategorie Sluchátka
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!